Носиоци Вукових диплома
Ове школске године укупно је 11 ученика носиоци Вукових диплома. Свечана додела је била у Општини где је председник општине др. Живорад Смиљанић доделио књиге свим Вуковцима.

СПИСАК УЧЕНИКА ДОБИТНИКА ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ ЗА ШКОЛСКУ 2014/2015 год.

 

  1. Манојловић Јелена VIII-1
  2. Банић Биљана VIII-2
  3. Вујовић Милица VIII-2
  4. Ковачевић Ана VIII-2
  5. Радоњић Лена VIII-2
  6. Цигановић Милица VIII-2
  7. Башић Страхиња VIII-4
  8. Прерадовић Дајана VIII-4
  9. Гајчин Марина VIII-5
  10. Шијан Маја VIII-5
  11. Балог Ненад VIII-7

 

СПЕЦИЈАЛНЕ ДИПЛОМЕ

 

VIII-1

  1. Манојловић Јелена – српски језик, математика, хемија, физичко васпитање, биологија
  2. Тишма Уна – физичко васпитање
  3. Хабјанић Данијела – биологија
  4. Дробац Марко – биологија

VIII-2

  1. Банић Биљана – српски језик
  2. Вујовић Милица – српски, физичко васпитање
  3. Ковачевић Ана – српски језик, физичко васпитање
  4. Радоњић Лена – српски језик, техничко и информатика
  5. Цигановић Милица – српски језик
  6. Џаја Милош – техничко и информатика
  7. Дураковић Јелена – физичко васпитање
  8. Медић Вукашин – физичко васпитање
  9. Репац Петар – физичко васпитање

VIII-3

  1. Бачић Ана – српски
  2. Заводски Стефан – биологија, физичко васпитање
  3. Малеш Сања – физичко васпитање
  4. Биљетина Алекса – физичко васпитање

 

VIII-4

  1. Прерадовић Дајана – српски језик , енглески језик, математика, ликовна култура, физика
  2. Башић Страхиња – математика, енглески језик, ликовна култура, биологија, техничко и информатика
  3. Јанеш Лука – техничко и информатика
  4. Влатковић Данијела – физичко васпитање

VIII-5

  1. Гајчин Марина – математика, физика, хемија, српски језик, немачки језик, шах
  2. Шијан Маја – биологија, хемија, српски језик, енглески језик
  3. Костић Јелена – биологија
  4. Кларић Наталија – хемија
  5. Личина Лука – немачки језик, физичко васпитање
  6. Зорић Павле – физичко васпитање
  7. Станчевић Драган – физичко васпитање

VIII-6

  1. Асталош Тијана – физичко васпитање
  2. Дизија Јелена – физичко васпитање
  3. Петровић Тамара – физичко васпитање
  4. Родић Бојан – физичко васпитање
  5. Агбаба Драгана – физичко васпитање

VIII-7

  1. Балог Ненад – хемија
  2. Бастијан Јована – физичко васпитање
  3. Бешир Јелена – физичко васпитање
  4. Диклић Сара – енглески језик

 

 

 

 

 

У нашој школи се учи, машта и воли!