Политика приватности апликације

1. Увод

Ова политика приватности („Политика“) објашњава како апликација: ОШ ”Жарко Зрењанин”, Апатин (у даљем тексту „апликација“), која приказује вести са интернет странице школе www.zarko.edu.rs, обрађује информације о својим корисницима. Апликација је посвећена заштити приватности својих корисника и неће прикупљати ни бележити личне информације о корисницима.

2. Прикупљање и коришћење информација

Апликација не прикупља личне информације о корисницима. Све информације које се приказују у апликацији долазе директно са званичне интернет странице школе и јавно су доступне.

3. Дељење информација

Апликација не дели информације о корисницима са трећим странама.

4. Сигурност

Подаци који се приказују у апликацији су заштићени мерама сигурности које спречавају неовлашћен приступ или коришћење информација.

5. Промене политике приватности

Апликација задржава право да повремено ажурира ову Политику. Корисници ће бити обавештени о свакој промени путем апликације или интернет странице школе.

6. Контакт

За сва питања или забринутости везане за приватност, корисници могу контактирати развојни тим апликације путем контакт странице школе.