Почела ноба школска година, добродошли прваци

У општини Апатин почетак школске 2024./2025. обележен је као и ранијих година малим знаком пажње локалне самоуправе у склопу ког су били и уџбеници „Пажљивкова правила у саобраћају“, а који су обезбеђени у сарадњи са Агенцијом за безбедност саобраћаја за све прваке апатинске општине.

Добродошлицу првацима у нашој школи упутила је председница општине Апатин Дубравка Кораћ.

„Са великом радошћу вас поздрављам на почетку вашег школског путовања. Школа је место где ћете откривати свет, стицати нова знања и градити пријатељства која ће трајати читав живот. Желим вам да кроз учење, игру и дружење увек будете радознали, храбри и спремни да остварите све своје снове. Срећно вам било на овом дивном путу“, поручила је Дубравка Кораћ.

Подели саобраћајних уџбеника су поред представника општине Апатин, присуствовали чланови општинског савета за координацију безбедности саобраћаја на путевима Општине Апатин, припадници службе саобраћајне полицаје – Полицијска станица Апатин и чланови Организације Црвеног крста Апатин у присуству директорке и учитељица.