Успех наших ученика на кросу РТС-а у Сомбору

У суботу 19.10.2024 у парку Иво Лола Рибар(железнички парк) одржан је крос РТС-а на коме су учестовали и ученици наше школе и постигли одличне резултате, а конкуренција је била заиста јака. Ученица Сара Орељ 7. разред освојила је 2. место. Анђела Лукић ученица 4. разреда освојила је 4. место, као и Јасмин Еуген Таировци ученик 7. разреда. Тара Вулетић ученица 2. разреда освојила је 6. место, као и Софија Зорић и Никола Басарић ученици 3. разреда. Матеа Балаћ ученица 8. разреда освојила је такође 6. место. Никодије Штрбац ученик 4. разреда освојио је 8. место. Лена Вучетић ученица 1. разреда освојила је 12. место, Ђурађ Дубаић уценик 1. разреда освојио је 12. место, Софија Бујић ученица 5. разреда освојила је 12. место и ученик 5. разреда Алекса Мандић освојио је 12. као и ученица 6. разреда Сташа Зорић која је освојила исто 12. место. Честитамо ученицима на борбености и постигнутом успеху. У пратњи ученика биле су учитељица Јелена Руњајић и наставница физичког и здравственог васпитања Марина Медић.

Марина Медић, проф. физичког и здравственог васпитања